НАБУ та СБУ проводять обшуки в міністра економіки Олексія Любченка

Національне антикорупційне бюро та Служба безпеки України в середу, 3 листопада, проводять обшуки в першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки України Олексія Любченка, який напередодні подав у відставку.

За даними журналістів, обшуки можуть бути пов’язані із ухиленням від сплати податків. Водночас НАБУ і СБУ від коментарів утрималися, однак інформацію про проведення обшуків не заперечили.

«Бабель», посилаючись на співрозмовника у правоохоронних органах, вказує, що обшуки проводять в рамках розслідування фактової справи про зловживання владою. Звинувачення за цією статтею ще нікому не висунули.

 

Обшуки проходять і у виконуючого обов’язки голови Державної податкової служби Євгена Олейнікова та центральному апараті ДПС, вказують журналісти «Слідство.Інфо» із посиланням на Бюро економічної безпеки.

Олексій Любченко подав заяву на звільнення з посади міністра економіки 2 листопада. Він очолював це міністерство з травня 2021 року. Його відставку тепер має розглянути Верховна Рада. Очікується, що місце Любченка може зайняти заступниця голови Офісу президента з економічних питань Юлія Свириденко.

 

 

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *