На самий дорожчий iPhone подивились зсередини

Фахівці розібрали самий дорожчий iPhone ы подивились, як він і з чого зроблен зсередини. Виявилося, що він отримав акумулятор зменшеної ємності і материнську плату зміненої конструкції.

За словами журналістів, фотогалерея з повним розбиранням iPhone 12 Pro Max була помічена в одному з акаунтів китайського сервісу Weibo. Невідомий автор провів демонтаж топового флагмана і розкрив внутрішні компоненти і характеристики пристрою. Зокрема, він з’ясував, що батарея смартфона – як і у iPhone 2019 року випуску – має L-подібну форму. Однак ємність акумулятора знизилася, що стало ясно з нанесеного на нього гравірування – 3687 проти 3969 міліампер-годин у iPhone 11 Pro Max.

Вивчивши інші деталі найдорожчого iPhone нового покоління, автор зробив висновок, що материнська плата пристрою стала коротшою в порівнянні з більш ранніми флагманами бренду. Через великий розмір основної камери плату довелося не тільки зменшити, але і змістити на ліву сторону девайса.

Журналісти видання GSMArena, які провели власний тест флагмана, звернули увагу на можливості оновленої потрійної камери. За їх словами, камера дійсно отримала помітний апгрейд, проте деякі властиві моделям iPhone 11 Pro і 11 Pro Max патерни збереглися в новому поколінні. Зокрема, смартфон активує спеціальний нічний режим при зйомці на ширококутний і телескопічний об’єктив. Притому що iPhone 12 Pro Max підтримує 2,5-кратний оптичний зум, під час нічної зйомки система найчастіше воліє використовувати 2,5-кратний цифровий зум і не задіяти телеоб’єктив. Автори огляду порахували цю особливість недоліком.

При цьому алгоритми системи самостійно вирішують, який об’єктив використовувати в залежності від інтенсивності освітлення. Наприклад, в окремих випадках iPhone 12 Pro Max може відмовитися від цифрового масштабування і переключитися на телеоб’єктив.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *