На Луганщині екс-депутата ОДА та його спільника піймали на корупції у сфері захисту довкілля

Підозрювані заволоділи майже двома третинами коштів, виділеними з обласного бюджету на заходи у сфері охорони довкілля/

Колишнього начальника одного з управлінь Луганської обласної державної адміністрації та ексгендиректора державного геологічного підприємства звинуватили в завданні збитків бюджету на 900 тисяч гривень.

Обвинувальний акт за фактами службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України) уже направили до суду, передає пресслужба Луганської обласної прокуратури. За даними слідства, посадовець ОДА та його спільник організували схему розкрадання коштів під час реалізації Регіональної програми з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.

«Обвинувачені, користуючись своїм службовим становищем, у 2018 році забезпечили укладання договорів на моніторинг підземних вод області, виконання заходів з їхньої охорони та ліквідації джерел забруднення. Задля реалізації схеми вони внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт та заволоділи бюджетними коштами обласного фонду навколишнього природнього середовища. Фактично природоохоронні заходи, передбачені Регіональною програмою, підрядником проведено не у повному обсязі, а їхня вартість умисно завищена», — повідомляє прокуратура.

Протиправна діяльність лише за цим епізодом дозволила заволодіти майже двома третинами коштів, виділених з обласного бюджету на заходи у сфері охорони довкілля. За результатами проведення судових експертиз підтверджено завдання збитків бюджету Луганщини у сумі майже 900 тис. гривень. Як повідомляла ЕкоПолітика, у жовтні представник фермерського осетрового господарства «Бестер» запропонував керівнику рибоохорони Київщини Володимирові Мухіну хабар у розмірі 10 тисяч доларів за те, що він заплющить очі на явні порушення закону в діяльності компанії.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *