На Київщині збудують фабрику з переробки пластику

Протягом 2022 року планується переробляти в 1 000 до 2 000 тонн пластику

У місті Біла Церква Київської області засновники компанії «Нова пошта» Володимир Поперешнюк і В’ячеслав Климов, а також маркетолог Андрій Федорів інвестують у компанію з перероблення пластику The Good Plastic Company.

На Київщині збудують фабрику з переробки пластику

Про це розповів CEO та засновник The Good Plastic Company Вільям Чижовський у випуску Fedoriv vlog на ютуб-каналі. За його словами, у Білій Церкві збудовано нову виробничу базу площею 2500 кв. м. На ній планують звести нову українську фабрику з перероблювання пластику. «Протягом 2022 року ми плануємо переробляти в 1 000 до 2 000 тонн пластику.

Перероблений пластик у Білій Церкві доставлятимуть по всій планеті – ми вже маємо клієнтів у Токіо, Каліфорнії, Європі», – розповів Чижовський. Одна з цілей компанії – замінити первинний пластик, щоб речі виготовлялися не з нього, а з переробленого. Зазначимо, що 2019 року компанія відкрила своє перше виробництво у Нідерландах. На вересень 2021 року компанія The Good Plastic Company вже утилізувала близько 70 тонн пластикових відходів. Наразі показники становлять близько 10 тонн переробленого пластику на місяць.

Нагадаємо, що маловідома в Україні The Good Plastic Company розширює виробництво пластикових панелей із вторинної сировини для меблів і предметів інтер’єру.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *