МВФ офіційно підтвердив готовність працювати з Україною за новою програмою Stand-By

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює  перспективи взаємодії з Україною за новою програмою кредитування Stand-By та обіцяє прийняти рішення по першому траншу після 10 грудня, коли українська влада виконає всі підготовчі заходи.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному Фондом за результатами розмови в середу диерктора-розпорядника МВФ Крістін Лагард і Президента України Петра Порошенка, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Я мала конструктивну розмову з президентом Порошенком сьогодні, під час якої ми обговорили статус очікуваної реалізації угоди Stand-By», — цитує МВФ заяву Крістін Лагард.

За її словами, український лідер поінформував про основні показники бюджету на 2019 рік, який недавно був затверджений парламентом і наразі знаходиться на розгляді в МВФ.

«Попередня оцінка є задовільною, і очікується, що процес незабаром завершиться. Ми також дослідили можливу технічну допомогу з боку МВФ, щоб зміцнити податкову адміністрацію та зробити податкову систему більш сприятливою для (економічного – ред.) зростання, забезпечуючи при цьому боргову стійкість», — зазначається в документі.

При цьому Лагард зазначила, що в МВФ очікують від української влади завершення всіх підготовчих заходів до 10 грудня 2018 року.

За словами Лагард, «засідання Виконавчого ради МВФ для обговорення угоди Stand-By буде скликано одразу після цього». «Ми підтвердили позитивні та готові до співпраці відносини між Україною та МВФ», — підсумувала директор-розпорядник Фонду.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *