МОЗ і Rozetka домовляються про умови доставки

МОЗ домовляэться з компанією Rozetka щодо правил та умов доставки продуктів харчування під час заходів, направлених на обмежування доступу людей до відділень Нової Пошти та інших операторів. Мета — подолати незручності, пов’язані з карантином та можливим введенням режиму надзвичайного стану.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ у Facebook.

«У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію МОЗ України рекомендує громадянам утриматись від виходу з дому та максимально обмежити контакти, надавши перевагу онлайн-замовленням.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко обговорив зі співвласником онлайн-рітейлера ROZETKA Владиславом Чечоткіним щоденне збільшення таких замовлень, алгоритми роботи в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану», — йдеться у повідомлення.

«Ми бачимо ефективність попереджальної комунікації МОЗ, адже кількість людей, які замовляють продукти та товари першої потреби додому, швидко зростає.

ROZETKA працює над впровадженням алгоритмів оперативної доставки та переформатуванням складів: ми маємо забезпечити всім необхідним мільйони українців і оперативно реагуємо на їхні запити», — сказав Чечоткін.

За його словами, компанія також імплементує програму ретельної перевірки команди, яка забезпечує роботу.

«Всіх працівників щодня оглядають лікарі. Всі пакувальники, кур’єри, експедитори працюють у масках і рукавицях, всі автомобілі обробляються антисептичними засобами», — додав співвласник ROZETKA.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *