McDonald’s відмовляється від пластику в іграшках Happy Meal

Також компанія впроваджує переробку старих пластикових іграшок Хеппі Міл у підноси Мережа ресторанів McDonald’s планує повністю перейти на екологічні іграшки для Хеппі Міл. Повний перехід планують завершити до кінця 2025 року.

Про це повідомляє McDonald’s. Пластикові деталі будуть замінені на аналогічні, але виготовлені із сертифікованих матеріалів рослинного походження або матеріалів, придатних до вторинної переробки.

Також компанія планує випускати дітям тривимірні паперові фігурки.  Крім зміни матеріалів для нових іграшок, компанія також впроваджує переробку старих іграшок Хеппі Міл в підноси, що використовуються в закладах мережі, і заміну пластикової упаковки іграшок на нову, виготовлену з рослинної сировини і сертифікованого волокна преміум-класу.

У компанії очікують, що ця інновація до 2025 року скоротить кількість використовуваного пластику на 90%. Макдоналдс активно працює зі своїми партнерами над створенням інноваційних поновлюваних матеріалів, які відповідають стандартам компанії з безпеки. В майбутньому це дозволить виключити деталі зі звичайної пластмаси з іграшок Хеппі Міл.

Перехід до більш екологічним іграшок Хеппі Міл – це черговий крок, який Макдоналдс робить, щоб не допустити забруднення навколишнього середовища, зберегти ліси і екосистеми і запобігти зміні клімату. Нагадаємо, ЕкоПолітика писала про те, що мережа закладів McDonald’s в Україні почала відправляти на перероблення використані паперові стакани.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *