Львів’яни встановили рекорд зі здавання органічних відходів на компостування

У жовтні органіки було на 126% більше, ніж у вересні У жовтні львівська станція компостування, яка розташована на вул. Пластовій, 13, прийняла від містян рекордну кількість органічних відходів, а саме 1 451 тонну.

Про це 1 листопада повідомила пресслужба ЛПК «Зелене місто» у фейсбуці. Зазначається, що з усієї зібраної кількості органіки 244 тонни становлять харчові відходи від бізнесу, а 315 тонн — від населення. Водночас на перероблення в міську компостувальну станцію надійшло 700 тонн листя і 192 тонни гілля. «Усі ці відходи замість того, щоб потрапити на сміттєзвалище, перетворилися на корисний компост, який підживить рослини не лише в місті, а й за його межами», — сказано в повідомленні. У ЛПК «Зелено місто» зауважили, що кількість харчових і садово-паркових відходів, які отримають друге життя, у жовтні на 126% більше, ніж у вересні, та на 57% — ніж за весь 2020 рік.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, пів року тому жителі Львова стали активніше долучатися до сортування органіки. Тоді у квітні на міську станцію компостування надійшла 271 тонна органіки. Нагадаємо, що з 19 по 21 жовтня в Україні провели безплатне онлайн-навчання про органічні відходи та їхній негативний вплив на довкілля, під час якого навчали компостувати в багатоквартирному будинку.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *