Лавров «розганяє» фейкові заяви щодо війни в Україні – РНБО

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 24 червня.

Міністерство оборони Російської Федерації поширює чергову дезінформацію щодо війни в Україні, повідомила у п’ятницю пресслужба ЦПД у Telegram.

«До дитячої лікарні Харкова бойовики нацбату «Кракен» насильно привозять медперсонал та хворих дітей з інших медзакладів. Будівля лікарні замінована і неонацисти планують її підірвати з початком завдання військами РФ артударів по Харкову», – заявило російське відомство.

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що європейські держави нібито підштовхують Київ до діалогу з Москвою, але цьому перешкоджають Велика Британія та Сполучені Штати Америки. Мовляв, при поверненні за стіл переговорів Росія врахує «небажання звільнених регіонів повертатися під контроль України». Це – маніпуляція, попереджають в РНБО.

«Генеральний секретар ООН своїми діями затягує продовольчу кризу та не дає можливості швидше відправити зерно. Водночас Антоніу Гутерреш намагається спочатку домовитися про українське зерно, а вже потім про російське», – дезінформує Лавров.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *