Ладижинська ТЕС заплатила штраф за надлишкове водокористування

Ладижинська ТЕС, яка входить до групи ДТЕК, значно перевищіла ліміти водокористування. Тому і вимушена була сплатити чималий штраф у розмірі 3,4 млн грн. Про факт сплати повідомив у Facebook очільник Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов у своєму Фейсбуці.

Порушення ТЕС виявили ще в лютому, під час перевірки.

«Сьогодні отримав інформацію, що по більшій претензії на 3,4 млн, збитки було сплачено. Підприємство визнало помилки та перерахувало кошти. Хочу відзначити вдалу роботу Вінницької інспекції. Так тримати!» — написав Фірсов.

За його словами, сплата подібних штрафів – це звична справа. І сума в 3,4 млн грн. не стала рекордною в березні. Однак у порівнянні зі штрафами, які нараховувалися раніше, наприклад по 20 тис грн., вказана сума є прогресом.

«Усі сплати — це реальні гроші до державного бюджету, які так необхідні у нинішні буремні часи. Сподіваюсь, що інші підприємства також не будуть затягувати судові справи на роки, а за прикладом ДТЕКу сплатять нараховані збитки добровільно. Підкреслюю, що 3,4 млн — це за фактом декілька апаратів штучного дихання, які можуть врятувати десятки людей», — додав Фірсов.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *