Кітай висадить людей на Луну в 2030 році

Кітай став на шлях Ілона Маска щодо планів висадки людей на навколишні планети. Так, країна має план висадити людей на Луну в 2030 році.

Про це заявив головний конструктор сімейства ракет «Чанчжен» Лун Лехао під час 35-го Китайського конкурсу молодіжних інновацій у науці та техніці.

Для цього КНР знадобляться дві модифіковані ракети важкого класу «Ченчжен-5».

Як повинна пройти місячна місія КНР

Лехао зазначив, що одна з важких ракет повинна буде запустити на орбіту місячний спусковий модуль, а друга привезе тайконавтів. Вони повинні будуть пересісти у модуль, здійснити посадку на Місяць і провести шість годин на поверхні супутника.

Після цього частина спускового модуля повернеться на орбіту і стикується з космічним кораблем, який, своєю чергою, повернеться на Землю.

Підготовка до місячної місії

План КНР з висадки тайконавтів на Місяць потребуватиме модифікації ракети «Чанчжен-5» до версії DY. Лехао вже описував зміни, які необхідно буде внести. Крім того, поки у Китаю немає місячного модуля і корабля, придатного для місій у відкритому космосі. Проте, можливість використання ракети, яка вже літала у космос сім разів, спрощує завдання.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *