«Кіровоградпостач» отримав еко-штраф в 5 млн грн.

ТОВ «Кіровоградпостач» за забруднення зімельної ділянки в Кропівницькому держеконспекція нарахувала штраф в 5 млн грн.

Як повідомляють на сайті Держекоінспекції в області, інспектори з охорони навколишнього природного середовища під час обстеження території провели відбір проб вмісту забруднюючих речовин в ґрунтах. Проби відібрали на земельній ділянці, що межує безпосередньо з територією ТОВ «Кіровоградпостач».

За результатами вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів встановили наднормативний вміст забруднюючих речовин, що є порушенням статей 35, 45, 46 Закону України Про охорону земель, статті 96 Земельного кодексу України.

-Відповідно до методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.10.1997 №171 (зі змінами) розраховано збитки на суму 5 723 445,00 гривень,- йдеться в повідомленні.

Матеріали перевірки направили до правоохоронних органів, відкрили кримінальне провадження, ведеться досудове розслідування.

Довідково: ТОВ «Кіровоградпостач» спеціалізується на виробництві лаків та фарб. Виробництві іншої хімічної продукції для промислових цілей, оптовій торгівлі автомобільними деталями та приладдям, оптовій торгівлі хімічними продуктами.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *