; iPhone 5 і 7 можуть зламати за наказом США — Info News ІнфоНьюз

iPhone 5 і 7 можуть зламати за наказом США

Історія за участю компанії Apple, американськими правоохоронними органами і двома смартфонами iPhone, які належали терористові, отримала подальший розвиток.

Фахівці стверджують, що влада США цілком може звернутися до хакерів або, як їх іноді називають, експертів з безпеки, які використовують ряд вразливостей для розблокування смартфонів і отримання всіх необхідних даних.

Відомий хакер iPhone Уїлл Страфач (Will Strafach), який очолює компанію Guardian Firewall, що спеціалізується на безпеці призначених для користувача даних, заявив, що з цим завданням він може впоратися.

6 грудня Мохаммед Саїд Альшамрані (Mohammed Saeed Alshamrani) здійснив теракт на військово-морську базу в Флориді. У бойовика було два телефони, iPhone 5 та iPhone 7, які вийшли в 2012 і 2016 роках відповідно. Після загибелі Аршамрані ФБР намагається отримати доступ до заблокованих смартфонів.

Apple на відповідне прохання відповіла відмовою, стверджуючи, що для компанії вкрай важливою є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

А той же Google з легкістю переробив політичну карту Крима в угоду РФ.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *