Facebook визнав рекламний ролик Трампа расистським і заблокував його

Соціальна мережа Facebook заблокувала рекламне відео, яке було випущено штабом президента США Дональда Трампа перед проміжними виборами, визнавши його расистським. Як повідомляє CNN, представники соціальної мережі заявили про те, що рішення про допуск подібної реклами на Facebook було помилковим.

«Ця реклама суперечить політиці Facebook, тому ми вирішили заблокувати її. Незважаючи на те, що завантаження ролика на Facebook дозволене, його платне просування заблоковано», — заявили в соціальній мережі. На просування ролика було витрачено від 20 до 80 тисяч доларів.

Наголошується, що ролик почали просувати в Facebook у неділю, орієнтуючись на виборців з Флориди та Аризони. До ранку понеділка він набрав більше мільйона переглядів. Раніше від показу цього ролика відмовився CNN, а NBC і Fox News заявили про те, що перестануть поширювати його в своїй мережі.

Ролик показує караван біженців, які йдуть до кордону Мексики та США. Учасники каравану представлені небезпечними злочинцями, які загрожують американцям.

Читайте також: Twitter видалив більше 10 тисяч акаунтів за заклик не голосувати на виборах у США

Нагадаємо, у вівторок, 6 листопада, стартують «проміжні вибори» у Конгрес США. Повністю переобирається нижня палата Конгресу – Палата представників, а також 35 сенаторів зі 100. Крім цього, переобираються 39 губернаторів штатів і територій, а в низці штатів проводяться інші місцеві вибори, зокрема й вибори мерів окремих міст. Їхні наслідки можуть бути майже такими ж суттєвими, як і результати виборів голови держави.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *