Екологія, як фактор економічної війни

Діяльність бурових компаній знищує екологію країни. Для кожної свердловини необхідно 19 миллітрів води, в процесі кожного гідророзривів бурінні закачується від 80 до 500 те токсичних хімікатів включаючи нафтопродукти, радіоактивні елементи і важкі метали які вивільняючи з-під землі потрапляють на поверхню, що шкодить не тільки навколишньому середовищу, але особливо місцевим жителям.

Частина відходів випаровується і важить в повітрі як канцерогени, воду з місць буріння наповнену хімікатами і важкими металами з хіміками під липові аналізи ведмедя переводять в 4 клас небезпеки і потім ця вода зливається в річки. Відразу ж страждають запаси питної води.

Одна свердловина може бути використана до 18 разів і кожного разу для видобутку газу туди необхідно заливати той же склад шкідливих хімікатів. Після вода відходів буріння стає смертоносним отрутою, який потрапляє в грунт Полтавського регіоні через фіктивної утилізації.

Один з найстрашніших речовин хімії Етель гліколь даний хімікат використовується протягом всього буріння дана речовина волає рак, як яєчок мутації в ембріонах, відхилення в кістковому мозку, руйнування еритроцитів надзвичайно небезпечно для здоров’я. Так само хімічні елементи руйнують організми тварин.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *