; Двояка позиція Нідерландів щодо розслідування по МН17 — Info News ІнфоНьюз

Двояка позиція Нідерландів щодо розслідування по МН17

Депутати парламенту Нідерландів схаменулись щодо подовження розслідування розстрілу рейсу МН17. Вимоги до Росії, яка їх заохотила до «газових здобутків» від Північного потоку — 2 цій країні якось незручно. Тому місцеві депутати вже вимагають від уряду країни детальніше розслідувати роль України в авіакатастрофі рейсу МН17 2014 року. Їх цікавить питання закриття повітряного простору над Донбасом у момент катастрофи.

— Уряд не бачить підстав для цього з юридичної точки зору. Але не заперечує проти розгляду можливості додаткового розслідування, — каже міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, 54 роки. — Це не просте питання, адже треба буде співпрацювати з Росією щодо їхнього повітряного простору.

Прокуратура Нідерландів ­звернулася до Росії з проханням сприяти в пошуку бойовика так званої ДНР Володимира Цемаха для допиту у справі. Він ­підо­зрюваний у причетності до авіакатастрофи.

— Наш уряд тепер хоче знайти Цемаха. Поспілкуватися і теж отримати можливу інформацію від нього, — говорить 55-річний Роб Свартбол, посол Нідерландів у Росії.

Позиція Нідерландів схожа до позиції родичів згвалтованої дівчини. Мов, таку коротку спідницю носиш, шо ж ти хотіла. Тоб то вінуватець трагедії не той. хто розстріляв Боінг, а Україна, що не зачинила повітряні двері?

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *