Двояка позиція Нідерландів щодо розслідування по МН17

Депутати парламенту Нідерландів схаменулись щодо подовження розслідування розстрілу рейсу МН17. Вимоги до Росії, яка їх заохотила до «газових здобутків» від Північного потоку — 2 цій країні якось незручно. Тому місцеві депутати вже вимагають від уряду країни детальніше розслідувати роль України в авіакатастрофі рейсу МН17 2014 року. Їх цікавить питання закриття повітряного простору над Донбасом у момент катастрофи.

— Уряд не бачить підстав для цього з юридичної точки зору. Але не заперечує проти розгляду можливості додаткового розслідування, — каже міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, 54 роки. — Це не просте питання, адже треба буде співпрацювати з Росією щодо їхнього повітряного простору.

Прокуратура Нідерландів ­звернулася до Росії з проханням сприяти в пошуку бойовика так званої ДНР Володимира Цемаха для допиту у справі. Він ­підо­зрюваний у причетності до авіакатастрофи.

— Наш уряд тепер хоче знайти Цемаха. Поспілкуватися і теж отримати можливу інформацію від нього, — говорить 55-річний Роб Свартбол, посол Нідерландів у Росії.

Позиція Нідерландів схожа до позиції родичів згвалтованої дівчини. Мов, таку коротку спідницю носиш, шо ж ти хотіла. Тоб то вінуватець трагедії не той. хто розстріляв Боінг, а Україна, що не зачинила повітряні двері?

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *