DJI побудує в Україні завод з виготовлення дронів

Відомий виробник дронів DJI побудує в Україні свій завод. За задумом проектувальників, дрони будуть виробляться та поставлятись на комерційної основі для України та країн Східної та Західної Європи.

Зауважують, що для реалізації задуму Україну обрали невипадково, адже саме тут присутній стабільний попит на безпілотники, наприклад, у сільському господарстві.

Що відомо про проєкт

— майбутній завод побудують у селі Тарнівці, що в передмісті Ужгорода;
— будівництво реалізовує британське архітектурне бюро Foster + Partners;
— загальна площа об’єкту становить близько 200 000 квадратних метрів;
— підрахували, що будівництво обійдеться щонайменше у 75 000 000 доларів;
— зведення заводу забезпечить додаткові 1 200 робочих місць для жителів Закарпатської області.

Вибір України зумовлений вигідним географічним розташуванням, невисоким рівнем заробітної плати, у порівнянні з Шеньчжень (місто, де розташована штаб-квартира компанії – ред.), і економічними реформами уряду, який взяв курс на цифровізацію країни й режим максимального сприяння інвестиціям, – зазначає керівник SZ DJI Technology Co., Ltd. Ван Тао.

Завдяки домовленостям уряду України та Китаю є можливість уникнути подвійного оподаткування – це підвищить ефективність роботи виробництва і значно знизить логістичні витрати на доставку продукції до Європи.

Одним з головних продуктів заводу буде дрон DJI Agras T20, який здатний розпилювати добрива зі швидкістю до 6 літрів за хвилину. Він володіє найкращим співвідношенням ціни та можливостей на світовому ринку.

За словами розробників, завод планують запустити у 2022 році. Очікують, що вже за рік виробнича потужність становитиме 40 тисяч дронів на місяць.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *