Чому відмовляють в роботі знов і знов?

Траплялась така сітуац, коли роботодавєці відмовляють в посаді знов і знов? Начебто незрозуміло чому. На такий випадок у нас є перелік причин відмов. Найбільш ймовірних та поширених. Наполегливо рекомендуємо згадати хід співбесід, проаналізувати їх та змінити стратегію.

Резюме не відповідає тому, про що ви казали на співбесіді
Ми неодноразово писали про те, що до написання резюме треба підходити відповідально і максимально розкривати в ньому всі свої таланти. Втім, показати себе з кращої сторони та збрехати — не одне й те саме.

Навіть невинне перебільшення про знання іноземних мов легко розкривається, і враження може бути зіпсовано.

Переконайтеся в тому, що ваше резюме справляє правильне враження. Якщо ви чесно описали свій досвід, будьте готові підтвердити свої досягнення, розкажіть, до яких показників привела ваша робота. Говоріть сміливо про свої успіхи.

Ви доволі часто змінювали роботу
Це часто насторожує роботодавця. Адже, якщо ви не могли чи не хотіли затриматися на інших роботах, як можна бути впевненим, що цього разу все буде інакше.

Якщо у вас є такі моменти в резюме, то будьте готові пояснити їх. У вас повинні бути вагомі та логічні причини частої зміни місць роботи.

Акцентуйте увагу на своїх сильних сторонах, адже набагато важливіше, що виграла компанія від діяльності фахівця, ніж кількість часу, який він там пропрацював.

Вашої кваліфікації недостатньо або забагато
Якщо ви прагнете отримати престижну та високооплачувану роботу без досвіду та навичок, і не зуміли переконати HR в тому, що вам це по плечу, не слід дивуватися тому, що вас не взяли.

Надкваліфікація так само може виявитися проблемою при працевлаштуванні. Це пов’язано з ймовірністю професійного вигорання, втратою інтересу до роботи через відсутність можливостей для самореалізації.

Ви попросили забагато
Гроші — дуже гостре питання. Занадто великі запити при низькому рівні професіоналізму неминуче приведуть до відмови. Але можлива і зворотна ситуація: якщо хорошого фахівця влаштовує низький оклад, роботодавець може насторожитися. Так само і тоді, коли ви взагалі не знаєте, скільки хочете отримувати.

Питання постане так чи інакше, щоб бути впевненим, відповідаючи на нього, зверніться до статистики зарплат та наведіть аргументи, чому ви заслуговуєте це місце і ці гроші.

Ваш зовнішній вигляд не відповідав позиції
Щоб справити гарне враження, досить виглядати охайно, з урахуванням вимог до зовнішнього вигляду для позиції, на яку претендуєте. Про дрес-коді в компанії можна дізнатися заздалегідь або проявити індивідуальність, якщо це доречно.

Пам’ятайте, що одяг не головне: рекрутера швидше відштовхнуть недоречні жести або манера спілкування, ніж яскравий колір штанів. Щоб виглядати спокійно та впевнено, підготуйтеся до інтерв’ю заздалегідь.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *