БУТИ, ЧИ НЕ БУДТИ НОВОМУ ЗАКОНУ ПРО ВІДХОДИ?

Нарешті, сьогодні народним депутатом України, головою комітету ВР України з питань екологічної політики та природокористування Бондаренком О.В. до Верховної ради України подано проект Закону «Про управління відходами».

Як відомо, в Україні низька урегульованість на законодавчому рівні питання управління відходами.

Державні органи, які працюють у сфері поводження з відходами без законодавчого врегулювання ні на що не спроможні, що призводить до збільшення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, перевантажених полігонів побутових відходів та полігонів, що не відповідають нормам екологічної безпеки.

На даний момент нам ще не відомий текст поданого законопроекту, так як він не розміщений на сайті Верховної Ради України. Можливо, нова законодавча ініціатива дозволить вирішити ряд загальнонаціональних проблем, пов’язаних з безконтрольним накопиченням та захороненням відходів, масовим утворенням стихійних сміттєзвалищ, тотальних порушень у сфері поводження з небезпечними відходами.

Виникає питання, що на нас чекає з прийняттям нового Закону? Чи зміниться ситуація з відходами та сміттям на краще? Давайте дочекаємося оприлюднення законопроекту, який обов’язково проаналізують наші екоексперти.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *