Безпеку яких вулиць Києва профінансує ЄІБ

Київ планує зміцнити безпеку пересування по 8 вулицях в межах реалізації міського проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України». Гроши в проєкт інвестує Європейський інвестиційний банк (ЄІБ).

Реалізація проєкту запланована в Києві у 2021-2024 роках та передбачає низку заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, дозволить побудувати нові світлофорні об’єкти та провести реконструкцію наявних, встановити дорожні знаки, транспортні та пішохідні огородження, облаштувати пішохідні переходи острівцями безпеки, освітленням тощо.

Також проєкт передбачає реконструкцію низки магістральних вулиць та облаштування їх електронними інформаційними табло, знаками та іншими технічними засобами регулювання дорожнього руху.

Ідеться про 8 об’єктів:

— вул. Васильківська;
— пл. Перемоги;
— перехрестя вул. Привокзальної та вул. Сімферопольської.
— вул. Вадима Гетьмана (від просп. Перемоги до вул. Борщагівської);
— вул. Січових Стрільців (відрізок від пл. Львівської до вул. Глибочицької);
— перехрестя Велика Кільцева дорога — вул. Газопровідна;
— транспортна розв’язка Наддніпрянське шосе — Південний міст –вул. Саперно-Слобідська;
— транспортна розв’язка проспект Перемоги — проспект Академіка Палладіна — Кільцева дорога.

Окрім того, КП «Центр організації дорожнього руху» спільно з ЄІБ відпрацювали та погодили перелік проєктів, які передбачають підвищення безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечних ділянках, модернізацію перехресть, будівництво світлофорних об’єктів та ліній зв’язку автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР).

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *