АТБ відправив на переробку до Румунії мільйон відпрацьованих батарейок. Фото

Усі батарейки зібрали відвідувачі торговельної мережі.

Мережа супермаркетів «АТБ» відправила на перероблення до Румунії, мільйон використаних батарейок, які зібрали клієнти «АТБ». Перша вантажівка з 20 тоннами батарейок вирушила на спеціалізований завод GreenWEEE, інформує «Уніан».

Зазначається, що найбільший національний ритейлер «АТБ», мережа якого налічує понад 1 250 магазинів у всіх куточках України, став найбільшою платформою для збору й подальшої безпечної утилізації відпрацьованих батарейок завдяки своєму екопроєкту з лідером у категорії — компанією Duracell.

 

Нагадаємо, що відпрацьовані елементи живлення будуть утилізуватися в Європі через відчутність відповідних потужностей на території України. Наголошується, що перероблення дає змогу зберегти ресурси планети — повернути для повторного використання цінні матеріали з відпрацьованих батарейок.

Як сучасна прогресивна компанія, що піклується про довкілля, АТБ-Маркет надала організаторам екопроєкту можливість встановити в кожному з магазинів своєї мережі спеціальні бокси для збору відпрацьованих батарейок. Завдяки популярності магазинів-дискаунтерів, які щодня обслуговують мільйони українців, багато відвідувачів уже принесло і продовжує приносити використані батарейки для їх подальшої безпечної переробки на спеціалізованих підприємствах.

«Якщо у вас удома залишилися невикористані батарейки — не викидайте їх разом з іншим сміттям, краще візьміть їх із собою, коли наступного разу підете в мережу АТБ-Маркет, і покладіть батарейки в спеціальний утилізаційний бокс для гарантованої переробки», — радять українцям організатори екопроєкту.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *