«ArcelorMittal Кривий Ріг» направить $50 мільйонів на екологію

Криворізький гірничо-металургійний комбінат, що входить в «ArcelorMittal Кривий Ріг» (АМКР), запланував реконструювати свої хвостосховища. До них входять гідротехнічні споруди, призначені для розміщення відходів збагачення.

Про це повідомила пресслужба підприємства.

Передбачається поетапне нарощування двох ярусів дамб обвалування. Також будуть побудовані внутрішні та розподільні дамби, розміщені інженерні мережі, прокладені трубопроводи та ін. Плюс – реконструкція водопонижувальних свердловин із заміною насосів, а також відвід фільтраційних вод.

Щоб зменшити вплив виробництва на навколишнє середовище, на підприємстві запланували кілька природоохоронних заходів: пилопригнічення хвостових поверхонь відкладень і укосів дамб, охорона і раціональне використання водних і земельних ресурсів, моніторинг стану навколишнього середовища.

Зараз АМКР використовує три хвостосховища, в два з яких – «Миролюбівка» та «Об’єднане. Четверта карта» – підприємство збирається інвестувати в 2020-2024 рр. близько $50 млн. В третє хвостосховище – «Центральне» – компанія вже вклала понад $15 млн. Ще стільки ж витратить на його розширення протягом найближчих семи років.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *