Антикоронавірус: масовий контроль температури людей Tiandy TC-C32LQ

Всі бачили в теленовинах як до лоба приїзджаючих на вокзалах притуляють якісь пристрої з екранчиком? То е мобільні тепловізори. Цікавий пристрий контролю температури захворілої на коронавірус людини. Але має декілька недоліків. Насправді е дещо міцнійше обладнання, яке набагато безпечніше та продуктивніше. Його назава — Tiandy TC-C32LQ.

Коронавірус COVID-19 попадає в міста та країни через транспортні хаби — ж/д вокзали і аеропорти, по морю, повітрю і по суші. Любить ховатись посеред людей, що намагаються якнайшвидше зустрітися з рідними і близькими. Підвищена температура тіла — один із важливих параметрів, за яким COVID-19 можна «знайти» в людині. Tiandy пропонує рішення щодо виявлення підвищеної температури тіла людини — теплову та оптичну бі-спектральну мережеву камеру з роздільною здатністю в 2 Мп TC-C32LQ.

Чому це рішення можна назвати сьогодні одним з найефективніших? Як це працює, чим відрізняється його ефект від роботи звичайного мобільного тепловізору, який «світиться» ледве не в кожному телесюжеті?

По-перше, TC-C32LQ контролює потік людей, відразу сповіщаючи про температурні аномалії. Камера працює в двох діапазонах — оптичному і тепловому. Тому людину можна швидко знайти не по її «помаранчевому» відбитку і абрису фігури (як показує тепловізор), а по реальному зображенню. Похибка вимірювання температури мінімальна — всього 0,5°С. Похибку можна знизити до 0,3°С! Просто задійте функцію Black Body (калібрування по джерелу постійної температури).

По-друге, камера TC-C32LQ працює безконтактно, в автоматичному режимі. Присутність персоналу в приміщеннях, де знаходиться маса людей, не потрібна. Це позитивно впливає на власну безпеку робітників.

Серед інших переваг TC-C32LQ:

 1. Ціна. Вартість відеокамери не перевищує вартість класичного тепловізора (5-30 тис. дол.) в його мобільному або стаціонарному виконанні.
 2. Чудовий набір технічних параметрів як камери відеоспостереження для організації системи безпеки вашого об’єкта. У ній реалізований такий функціонал, як Super Starlight (якість зображення — вночі, як удень).
 3. TC-C32LQ — камера Ultra серії в продуктовій лінійці Tiandy. Відповідно має якісну вбудовану відеоаналітику: виявлення аудіо-аномалій (можете визначати виникнення паніки), відео-аномалій, визначення бігу, підозрілої поведінки, стоянки в забороненому місці, лічильник перетину кордонів і подвійного перетину заданих ліній, контроль периметра.

Наведена інформація означає, що у вас не буде підніматися питання, що робити з Tiandy TC-C32LQ після завершення пандемії коронавірусу!

Як працювати з TC-C32LQ?

Переглядати дані і керувати камерою можна через веб-інтерфейс, а також через мобільний додаток Easy 7 на вашому смартфоні або планшеті.

Сидіти перед екраном монітора або смартфона постійно немає потреби, так як програма буде відправляти вам сповіщення про виявлення людини з підозрою на COVID-19 (з фотографією). Так само тривогу буде передано через вбудований гучномовець камери спецсигналами або голосовим повідомленням. Можлива також передача тривожного сигналу на інші виконавчі пристрої (електронні замки, шлагбауми і т.п.)

Порядок введення TC-C32LQ в роботу:

 • встановлюємо камеру всередині приміщення за допомогою стаціонарного кріплення або на тринозі;
 • формуємо прохід таким чином, щоб в поле зору камери перебувало одночасно не більше 25 осіб;
 • налаштовуємо діапазон контрольованої температури, при перевищенні показника якої подається тривожний сигнал;
 • налаштування перегляду інформації через Easy 7 або веб-браузер;
 • при отриманні тривоги — зупинка людини, у якої визначена аномальна температура.

При необхідності можливе отримання статистики температурного сканування.

Застосування

 • в аеропортах, морвокзалах, на ж/д вокзалах, інших транспортних хабах всередині країни;
 • на прикордонних контрольно-пропускних пунктах;
 • в громадських місцях — на стадіонах, концертних майданчиках і т.п .;
 • на державних підприємствах і в установах;
 • в офісних і торгових центрах і т.д.

 Сторінка рішення щодо виявлення підвищеної температури тіла людини на базі теплової та оптичної бі-спектральної мережевої камери 2 Мп TC-C32LQ.

Отримуйте додаткову інформацію за контактами, вказаними на сайті українського представництва!

Купуйте TC-C32LQ і будьте нам здорові!

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *